Forza Horizon 4 vyšla na Steame, vystrelila na vrchol, no nie všetko je dokonalé

Forza Horizon 4 vyšla na Steame, vystrelila na vrchol, no nie všetko je dokonalé

 

Dokonalosť sa nedostavila.

Microsoft včera vydal jednu z najlepších pretekárskych hier nedávno skončenej generácie konzol, Forza Horizon 4 na Steame a ide o prvú hru v sérii, ktorá sa na tejto digitálnej platforme objavila.

Hra podporuje cross-play medzi konzolami a Windows 10 verziou, no ako zistili hráči tesne po spustení predaja, hra bohužiaľ nepodporuje cross-save, čiže ak ste začali svoju kampaň vo Windows 10 verzii hry, tak si ju nebudete môcť preniesť do Steam verzie hry.

Forza Horizon 4 sa na Steame predáva v troch verziách a prekvapujúco ich Microsoft všetky vydal za plnú cenu. Napriek tomu, že hra v tomto roku oslávi tri roky od svojho vydania.

  • Základná verzia, ktorá vám prihodí bonus v podobe Formula Drift Car Pack stojí 69,99€.
  • Deluxe Edition, ktorá k tomu pridá aj Car Pass stojí 89,99€.
  • Ultimate Edition, ktorá k tomu pridá Best of Bond Car Pack, Welcome Pack, VIP a expanzie Fortune Island a LEGO Speed Champions stojí 99,99€.

Napriek tomu a napriek faktu, že hra je dostupná aj ako súčasť predplatného Xbox Game Pass je však o hru veľký záujem. Forza Horizon 4 totiž zosadila z rebríčka najpredávanejších hier na Steame Valheim a postupne sa šplhá v počte aktívnych hráčov naraz.

Zdroj: Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk