Battlefield a Call of Duty leakerovi už „idú po krku“ a tak zmazal videá na Youtube

Battlefield a Call of Duty leakerovi už „idú po krku“ a tak zmazal videá na Youtube

 

Najlepší spôsob, ako potvrdiť leaky...

Tom Henderson nám na Twitteri a Youtube už niekoľko mesiacov sprostredkováva informácie o nových dieloch v sériách Call of Duty a Battlefield. Ide prakticky o prvého človeka, ktorý prezradil, že nový Battlefield bude podporovať 128 hráčov a zameria sa na deštrukciu prostredia, čo bolo následne potvrdené aj ďalšími zdrojmi. A taktiež bol medzi prvými, ktorí tvrdili, že nové Call of Duty sa vráti do obdobia 2. svetovej vojny.

A zdá sa, že videá a príspevky Hendersona začali byť tŕňom v oku...niekoho. Niektorej spoločnosti sa asi nepáčilo, že informácie o ich hre sa dostávajú vonku takouto cestou a jeho Twitter profil bol tak suspendovaný. Henderson zároveň pre istotu zmazal niekoľko videí zo svojho Youtube kanála, aby ten nepostihol rovnaký osud.

Henderson však zároveň prezradil, že stále si stojí za všetkými informáciami, ktoré publikoval a videá zmazal jednoducho preto, aby Google nemal dôvod zabanovať jeho účet.

Nová Battlefield hra ešte nebola oficiálne ohlásená, no EA sľubuje jej predstavenie na jar tohto roka. Podľa šéfa EA je DICE popredu s vývojom a hra sa vráti do súčasnosti a bude obsahovať „mapy o bezprecedentnej veľkosti s dôrazom na deštrukciu,“ čo iba potvrdzuje informácie Hendersona. A čo sa týka nového Call of Duty, tak Activision zatiaľ iba stihol potvrdiť, že sa novej hry v tomto roku dočkáme.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk