Remake Diablo II vyzerá nádherne a zachováva ducha originálu

Remake Diablo II vyzerá nádherne a zachováva ducha originálu

 

Našťastie to nepokazili.

Hlavným klincom včerajšieho Blizzconline bolo nepochybne ohlásenie remaku legendy Diablo II. Aj keď to nebolo žiadne nečakané prekvapenie, nakoľko leaky nás sprevádzali už dlhé týždne, prekvapení sme nakoniec aj ostali, lebo tento remake nazvaný Diablo II: Resurrected vyzerá vážne slušne. Grafika bola plne prepracovaná do 3D, hoci si hra stále zachováva svoj izometrický "2D" štýl, upravený bol pohyb postavy, všetky animácie, príšery, menu, proste kompletný grafický remake. Hra taktiež ponúkne možnosť prepínania medzi novým a starým vizuálom v reálnom čase. Pozrite obrázky nižšie pre porovnanie.

Ako uvádza Blizzard, hrateľnosť ostane nedotknutá, čiže Diablo II: Resurrected bude presne to Diablo II, ktoré si pamätáte. Samozrejme, tento remake obsahuje nielen základnú hru ale aj datadisk Lord of Destruction.

Diablo II: Resurrected vyjde na PC (Battle.net), PS4, PS5, Xbox Series, Xbox One a Nintendo Switch v priebehu tohto roka za 39,99 eur. Na stránke hry sa môžete prihlásiť do technického beta testu a taktiež si pozrieť porovnávacie videá.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk