Forza Horizon 4 prichádza konečne na Steam

Forza Horizon 4 prichádza konečne na Steam

 

Tá prvá Forza.

PC hranie, to pre mnohých znamená primárne Steam. A to už zistil aj Microsoft, ktorý sa síce pokúsil hráčov pretlačiť na svoj Microsoft Store, no ani zďaleka nie každý bol ochotný si hry v tomto (nie príliš podarenom) obchode kupovať. A tak, keď neprišli hráči za Microsoft, tak prišiel Microsoft za hráčmi a začal svoje hry vydávať na Steame. A odmenou za to bol obrovský úspech hier ako Ori and the Will of the Wisps, Microsoft Flight Simulator, Halo: The Master Chief Collection a Sea of Thieves.

A už na budúci mesiac si budú môcť hráči na Steame konečne kúpiť prvú Forza hru na tejto „platforme.“ Microsoft totiž oznámil, že na Steam prichádza hra Forza Horizon 4, ktorá patrí medzi tie najpopulárnejšie hry Xboxu z minulej generácie. Tá vyšla v roku 2018 a postupne sa dočkala dvoch platených expanzií (Fortune Island a LEGO Speed Champions) a rozšírení zdarma (The Eliminator a Super 7).

Hra má naplánovaný dátum vydania na 9. marca, no cena zatiaľ nebola prezradená. Hra však bude plne podporovať cross-play, takže si budete môcť zahrať s kamarátmi, ktorí majú hru cez predplatné Xbox Game Pass alebo na konzole Xbox.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk