Tvorcovia remaku Crasha údajne pracujú na remake Diablo II

Tvorcovia remaku Crasha údajne pracujú na remake Diablo II

 

Diablo vraj vstáva z mŕtvych a tak je na čase, aby sme ho opäť poslali späť do večných lovíšť!

Vicarious Vision sú jednoducho frajeri. Už od polovice 90. rokov prinášajú hráčom konverzie rôznych hier na rôzne platformy či remaky už skôr vydaných hier ako Spider-Man pre GBC, Monsters, Inc. pre GBC, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast pre Gamecube a Xbox, či Doom 3 pre prvý Xbox. Až by sa dalo povedať, že ak ste chceli hru vydať na inú (slabšiu) platformu, povolali ste Vicarious Vision. V súčasnosti sú známi predovšetkým úžasnými remakmi Crasha Bandicoota i prvých dvoch dielov Tonyho Hawka.

Momentálne vraj pracujú na ďalšom remaku a podľa názvu tej hry je všetkým jasné, že toto nebude žiadna sranda. Tu už skutočne zachádzame do hardcore hrania. Vicarious Vision pracuje podľa leakov na remaku legendy Diablo 2 nazvanom Diablo II: Resurrected.. Pred pár dňami internetom prebehli správy o odkúpení štúdia Blizzardom s tým, že od toho momentu budú vyvíjať hru exkluzívne pre Activision Blizzard a remake Diablo 2 je (možno) aj logickým vyústením kúpy. Na jednu stranu je to dobrá správa, nakoľko remake, ak existuje, je vo veľmi dobrých rukách, na druhej strane sme ale prišli o mnohé iné dobré remaky a porty, ktoré mohli niekedy v budúcnosti pripraviť, nakoľko štúdio už vyvíja len pre Blizzard.

Po tom, čo Blizzard naservíroval priemerný remaster Warcraft 3: Reforged, nechcelo spraviť rovnakú chybu aj si Diablo 2 a tak pôvodný tím nahradilo práve Vicarious Visions.

Zdroj: IGN
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk