PUBG 2 a PUBG Mobile 2 vo vývoji?!

PUBG 2 a PUBG Mobile 2 vo vývoji?!

 

Zdá sa, že populárny Battle Royale sa dočká pokračovania.

Aj keď v žánri Battle Royale nie sme zvyknutí na štandardné pokračovania, tak predsa sa o to asi PUBG Corp. pokúsi. A to isté platí pre „veľkú verziu“ hry PUBG a aj smartfónovú verziu PUBG Mobile.

Prominentný PUBG leaker PlayerIGN totiž uverejnil tlačovú správu od spoločnosti Krafton, ktorá je vlastníkom štúdia PUBG Corp: „Krafton je momentálne v plnom vývoji na ďalších projektoch, ktoré využívajú Battleground značku. Interný vývojársky tím pokračovania mobilnej hry Battleground Mobile a plnohodnotné pokračovanie pre PC a konzoly, ktoré pomôžu značku Battleground ostať na popredí.“

Vyzerá to tak, že PUBG 2 je vlastne ProjectXTRM o ktorom štúdio ešte minulý rok tvrdilo, že nemá s PUBG nič spoločné, no štúdio sa asi len pokúšalo hráčov poslať na falošnú stopu. Hra by mala byť postavená na Unreal 4 Engine (skúsenosti s týmto enginom sa objavujú v požiadavkách na pracovné pozície) a hra by mala podporovať cross-play. Oficiálneho potvrdenia hry by sme sa údajne mali dočkať v marci 2021.

Na hre sa však nebude podieľať jej pôvodný tvorca Brandon Greene, ktorý sa dávnejšie presunul do Amsterdamu, kde pracuje na úplne inom projekte.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk