Valve si najíma psychológov, aby im pomohli vytvoriť nové herné zážitky a technológie

Valve si najíma psychológov, aby im pomohli vytvoriť nové herné zážitky a technológie

 

Budú hry od Valve ešte presvedčivejšie?

Videoherný gigant Valve, ktorý stojí za značkami ako Half-Life, Portal, Team Fortress a Left 4 Dead, síce už dlhšie nevydal žiadnu novú hru, no ich existujúce značky neprestávajú vylepšovať a môžu sa pochváliť stálou hráčskou základňou. Návratom k tvorbe nových hier bol Half-Life:Alyx a dá sa čakať, že budú v tomto trende pokračovať.

V novej pracovnej ponuke hľadá Valve minimálne jedného psychológa, ktorý im má “pomôcť vytvoriť nové herné zážitky a technológie”. Od uchádzača požadujú:

  • Tvorbu presvedčivých herných zážitkov pre budúce Valve tituly
  • Sprostredkovať vedomosti o ľudskom správaní, aby spoločnosti pomohli zlepšiť zákaznícke prostredie služby Steam
  • Spracovanie štatistík z herných finančných a firemných údajov spoločnosti Valve s cieľom identifikovať vzorce správania. 
  • Pomôcť objaviť nové presvedčivé hardvérové technológie
  • Dizajnovanie experimentov na vyhodnotenie rôznych hypotéz hrateľnosti
  • Zlepšenie súčasných playtestovacích metód
  • Nájsť inovatívne spôsoby získavania dát k nájdeniu odpovedí na otázky ohľadom produktov spoločnosti Valve a ich podnikateľských praktík

Požadovaný je diplom z psychológie alebo príbuzného odboru s pokročilou znalosťou štatistík, správania spotrebiteľa a rozhľadeného vo výskumoch ohľadne kognitívneho správania. Výhodou by bolo, ak by uchádzač dokázal programovať v jazykoch C++, Python, SQL, a PHP

Požiadavky na uchádzača sú pomerne náročné, avšak Valve sa určite bude môcť prehrabávať v hore životopisov, kým nájde toho správneho uchádzača.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk