Cyberpunk 2077 si už môžete vychutnať z pohľadu tretej osoby

Cyberpunk 2077 si už môžete vychutnať z pohľadu tretej osoby

 

Samozrejme, iba na PC.

Cyberpunk 2077. To je téma o ktorej už bolo napísané veľmi veľa. A bohužiaľ v mnohých prípadoch to nebolo v tom najlepšom. No na PC má hra každodenne milióny hráčov, ktorí sa zmierili s tým, že na vyriešenie bugov si budú musieť chvíľu počkať. No na druhej strane majú k dispozícii technicky najvyspelejšiu verziu.

A taktiež aj mody. Modovacia komunita hry sa totiž postupne rozrastá a už sa objavilo niekoľko veľmi zaujímavých užívateľských modifikácií. A jedna z nich je vhodná pre tých, ktorým vadí pohľad z prvej osoby. Užívateľ Jelle Bakker totiž vytvoril mod s názvom JB – TPP WIP Third Person, ktorý vám umožní dívať sa na svet Night City z pohľadu tretej osoby.

Na to, aby ste tento mod rozbehli budete potrebovať nástroj s názvom Cyber Engine Tweaks, ktorý nájdete na Nexus Mods. A samozrejme budete potrebovať aj samotný JB – TPP mod, ktorý nájdete taktiež na Nexus Mods.

V odkazoch nájdete aj návod na to, ako tento pohľad z tretej osoby rozbehnúť. Mod zatiaľ ponúka štyri rôzne pohľady a jeho tvorca bude ďalej pracovať na jeho vylepšovaní. Prepnutie do pohľadu z tretej osoby nastane po stlačení klávesy B počas hrania.

Tvorca však upozorňuje používateľov tohto modu, aby si pred jeho používaním pre istotu zálohovali všetky uložené hry. Vzhľadom na zabugovanosť hry je totiž možné, že o ne môžete veľmi ľahko prísť.

Zdroj: NexusMods

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk