Project Cars 4 bude „najrealistickejšou simuláciou v histórii“

Project Cars 4 bude „najrealistickejšou simuláciou v histórii“

 

No...uvidíme.

Ian Bell zo štúdia Slightly Mad Studios nikdy nepatril medzi tých skromných herných vývojárov a pred vydaním každej Project Cars hry sa väčšinou dočkáme nejakého veľkolepého vyhlásenia. A zatiaľ čo Project Cars 3 vyšiel ešte len nedávno, tak Bell sa už pustil do hypovania štvorky.

Na sociálnej sieti Twitter totiž napísal, že Project Cars 4 bude najrealistickejšou simuláciou v histórii a to v každom jednom ohľade. Celkom odvážne tvrdenie vzhľadom na fakt, že trojke svieti na Metacritic priemer 69/100.

Podľa Bella sa môžeme tešiť na vylepšený engine s názvom Madness 2.0 a taktiež aj na niečo, čomu hovorí Live Track 4. Pri hraní by sme sa tak mali dočkať napríklad toho, že pri prejazde traťou bude rýchlosť áut odfukovať lístie z krajníc a taktiež by hra mala obsahovať plný 24-hodinový denný cyklus.

Zašiel aj ďalej, keď vyhlásil, že „nikto sa nás nedotkne s pCARS4“ a to vďaka „hráčskej spätnej väzbe vďaka ktorej zvyšujeme realizmus na maximum.“

Následne však celé toto Twitter vlákno zmazal, takže je otázne, či len prezradil niečo čo nemal. Každopádne v konkurencii hier ako Assetto Corsa, Forza Motorsport a Gran Turismo ide o celkom odvážne vyhlásenia.

Uvidíme taktiež, aký vplyv bude mať na vývoj tejto hry nedávno ohlásené odkúpenie Codemasters spoločnosťou Electronic Arts. Slightly Mad Studios totiž patrí Codemasters a teda už čoskoro bude patriť aj spoločnosti EA. 

Zdroj: GTPlanet

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk