Okrem remaku Prince of Persia pracuje Ubisoft údajne na reštarte celej série

Okrem remaku Prince of Persia pracuje Ubisoft údajne na reštarte celej série

 

Vráti Ubisoft Princa späť do hry?

O tom, že sa dočkáme remaku Prince of Persia sa špekulovalo dlho a k oficiálnemu potvrdeniu prišlo v septembri, počas Ubisoft Connect. Na začiatku tohto ohlásenia však bol „leak,“ ktorý pochádzal od indického Youtubera Lazy Assassin (screenshot nižšie je starý 6 mesiacov). Vzhľadom na to, že ide o indického Youtubera a aj samotný remake je vyvíjaný v Indickom štúdiu Ubisoftu je zrejmé, že úplne bez informácií tento Assassin nebude.

Lazy Assassin má však pre nás novú informáciu. Podľa týchto zdrojov, ktoré mu prezradili vývoj remaku Sands of Time totiž Ubisoft pracuje aj na úplne novej hre vo svete Price of Persia: „Momentálne je hra v konceptovom štádiu, kde sa pracuje na herných mechanikách a môžem povedať, že ide o reštart série. Nedočkáme sa ho však skôr ako v roku 2023 alebo 2024, no ak sa dozviem ďalšie informácie, tak vám dám vedieť.

Tak uvidíme, či Lazy Assassin opäť narazí na zlato, alebo tentokrát sa budú jeho zdroje mýliť. Každopádne dáva celkom zmysel najprv nateasovať fanúšikov série remakom Sands of Time, ktorý poslúži ako návnada na úplne novú hru. Presne to urobil napríklad Activision s Crashom a dokonale im to vyšlo.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk