Odhalil nám trailer GTA Online miesto, kde sa bude odohrávať GTA VI?

Odhalil nám trailer GTA Online miesto, kde sa bude odohrávať GTA VI?

 

Pyžamoví detektívi sa pustili do akcie.

Pred niekoľkými dňami Rockstar Games oficiálne predstavil svetu nové rozšírenie GTA Online s názvom GTA Online: The Cayo Perico Heist DLC, ktoré príde 15. decembra 2020.

Súčasťou tohto rozšírenia bude úplne nový ostrov, nová lúpež, ktorá sa bude dať hrať v solo režime a samozrejme množstvo nových aktivít, vecí na nakupovanie a zážitkov z hrania.

Okrem toho si však hráči v úvodnom teaseri všimli niečo iné. Ak si totiž zapnete trailer surveil.exe, tak sa v ňom na chvíľu objavia súradnice.

Tieto súradnice sú konkrétne 38.527,-79.6129 a ak ich vložíte do Google Maps, tak vám mapy ukážu špecifické miesto vo Virgínii v USA. A ak si aktivujete satelitné snímky tak sa vám ukážu cesta, ktorá je v celkom známom tvare. A fanúšikovia vedia o aký tvar ide...

Otázkou však je, či má byť toto nejaký konkrétny teaser, alebo sa Rockstar iba baví na účet svojich fanúšikov. A ak ide skutočne o teaser, tak či sa máme sústreďovať na konkrétne miesto, alebo iba na rímsku číslovku VI. A zúfalstvo fanúšikov série ohľadom nového dielu dokazuje aj fakt, že jeho náznaky vidia už doslova všade. Faktom však zostáva že od vydania GTA V sme sa dočkali už druhej zmeny konzolovej generácie a asi by už bolo načase, aby sme sa dočkali nového GéTeÁčka. Aj keď päťka sa ešte stále predáva ako teplé rožky...

Zdroj: AltChar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk