Dying Light 2 sa dočká podobne bohatej podpory ako jednotka

Dying Light 2 sa dočká podobne bohatej podpory ako jednotka

 

Kedy však príde základná hra, to je stále otázne.

Dying Light bol pre štúdio Techland prelomovým úspechom, ktorý zabezpečil výraznú expanziu štúdia a aj napriek faktu, že hra vyšla ešte v januári 2015, ešte v tomto roku je naplánované vydanie rozšírenia s názvom Hellraid. To mimochodom vychádza 23. júla.

Okrem toho sa však hra dočkala veľkého množstva menších či väčších, platených či neplatených rozšírení a vďaka tomu si hra aj 5 rokov po vydaní udržiava veľmi aktívnu komunitu. Očakávania od dvojky sú teda veľké a Techland to veľmi dobre vie.

Producent Tymon Smektała však už teraz potvrdil, že ich plán podpory dvojky je rovnako ambiciózny, ako pri jednotke. Podľa jeho slov hráči môžu očakávať plnú a neosekanú hru a následne veľké množstvo rozširujúceho obsahu: „Plán je, aby sme hru podporovali podobne ako jednotku. Dying Light 2 je už teraz plný obsahu, ktorý chceme k hráčom dodať v deň vydania. No taktiež plánujeme podporovať hru veľmi dlhú dobu po vydaní, podobne ako to bolo pri prvej časti. Nové nápady prichádzajú každý deň a vieme, že naša komunita je na to zvyknutá a preto sa budeme snažiť dodať im nezabudnuteľný zážitok.“

Smektała sa však vyhol otázke na možný dátum vydania základnej hry: „Moje ústa sú zamknuté. Na hre pracuje skvelý tím a ten bude komunikovať o všetkých dátumoch a nechcem spojlovať ich prácu.“

Vývoju hry určite nepomohol ani nedávny škandál okolo dizajnéra Chrisa Avellona, no aj tak sa nedávno objavili špekulácie, že hra možno ešte stihne tento rok. Či to však aj tak bude, to je otázne.

Hra je zatiaľ ohlásená na PC, Xbox One a Playstation 4, no je zrejmé, že pribudnú aj next-gen konzoly.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk