Total War Saga: TROY bude exkluzivita na EGS a najrýchlejší si ju uchmatnú zadarmo!

Total War Saga: TROY bude exkluzivita na EGS a najrýchlejší si ju uchmatnú zadarmo!

 

Neznášačov Epic Games Store už ubúda a ubudne ich ešte viac.

V poslednom období prináša Epic hru zadarmo doslova každý týždeň. Už sme sa dočkali naozaj kvalitných titulov, ale Epic pritvrdzuje. To, čo si pre nás chystajú v obchode Epic Games tento krát, je naozaj niečo! Total War Saga: TROY dostala poctu a bude 12-mesačnou exklizivitou na Epic Games Store. Avšak najlepšie na tom všetkom je, že hru môžete, ak budete šikovní, získať úplne zdarma. Každý, kto si ju aktivuje počas prvých 24 hodín od spustenia na EGS, za ňu nezaplatí. Čo v jednoduchej reči čísel znamená ušetrených bezmála 60€.

Total War Saga: TROY vás vrhne do legendárneho konfliktu v dobe bronzovej, kde sa dostanete do role Achilla, Hectora alebo mnohých iných bojovníkov. Atraktívna tematika trójskej vojny ešte nedostala zmysluplné herné stvárnenie a tejto úlohy sa teraz chytá Sega v sérii Total War.

Tim Heaton, vedúci štúdia v spoločnosti Sega Europe: „Vďaka Epicu, môžeme ponúknuť náš nový titul zadarmo v deň vydania. To nielenže znamená, že prinesieme tematiku trójskej vojny pre široké publikum, ale aj hráči, ktorí so sériou nemali doposiaľ skúsenosti, dostanú šancu skúsiť si jedinečnú hrateľnosť, ktorou je táto séria taká známa.“

Total War Saga: TROY bude dostupná ako 12-mesačná exkluzivita pre Epic Games Store 13. augusta 2020. S tým, že prvých 24 hodín bude úplne zdarma. Na ostatné platformy sa teda sprístupní o rok neskôr, v auguste 2021.

Takto sa hra prezentuje v upútavke:

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk