Pozrite si zábery zo zrušenej Avengers hry

Pozrite si zábery zo zrušenej Avengers hry

 

Ešte dávno predtým, ako vznikla súčasná hra.

Už v septembri by sme sa mali dočkať vydania Marvel’s Avengers hry od štúdia Crystal Dynamics. Hra je vo vývoji už veľmi dlhú dobu, no zjavne nie je jedinou Avengers hrou, ktorej sme sa mali dočkať. Predtým, ako práva na týchto hrdinov získal vydavateľ Square Enix ho však vlastnil vydavateľ THQ.

A ten mal vo vývoji vlastnú The Avengers hru. Hra však bola z pochopiteľných dôvodov zrušená, nakoľko vydavateľ THQ v roku 2013. A nakoľko neexistoval vydavateľ, ktorý by financoval vývoj, štúdio skončilo a Marvel si licenciu zobral späť k sebe, aby ju následne poskytol Square Enixu.

V tejto prvej verzii The Avengers sme sa mali chopiť postáv Iron Mana, Capitana Americu, Thora a Hulka a THQ plánovalo postupne pridávať ďalších. Malo ísť o hru z pohľadu prvej osoby a nechýbali ani RPG prvky. A vďaka Twitteru máme možnosť vidieť túto hru počas vývoja, čo sú asi jediné zábery z hry s ktorými kedy prídeme do styku.

Verzia hry pochádza z roku 2011 a aj keď zjavne ide o veľmi skorý build hry, tak minimálne z neho vieme vycítiť, ktorým smerom sa vývojári vydávali.

Tak čo? Pozdáva sa vám táto hra, alebo skôr preferujete to, čo si pre nás chystá Crystal Dynamics?

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk