• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Remake Mafie splní sny všetkých fanúšikov série. Máme trailer a aj pravdepodobný dátum vydania!
Remake Mafie splní sny všetkých fanúšikov série. Máme trailer a aj pravdepodobný dátum vydania!

Remake Mafie splní sny všetkých fanúšikov série. Máme trailer a aj pravdepodobný dátum vydania!

 

Podrobnosti o vydaní legendárnej hry.

Včera štúdio Hangar 13 a 2K Games šokovali všetkých lokálnych hráčov. Našťastie v dobrom slova zmysle. Ani my sme totiž neverili, že toľko špekulovaná Mafia Trilogy bude obsahovať plnokrvný remake prvého dielu, no neočakávané sa stalo skutočnosťou, keď nám vydavateľ priniesol teaser.

Ešte mnoho vecí tak zostáva zahalených tajomstvom a tak si ich poďme postupne poodhaľovať. Niečomu však pomohol Microsoft Store, ktorý nie len že odprezentoval screenshoty z remaku jednotky, ale naznačil aj možný dátum vydania.

V prvom rade však screenshoty. Tie vyzerajú úchvatne a nepochybne uspokoja všetkých fanúšikov legendárneho prvého dielu.

To však nie je všetko. Vďaka Microsoftu sa nám podarilo dostať aj k predlženému teaseru na Mafiu I

A taktiež aj k launch traileru na Mafiu II, ktorý má byť odprezentovaný 19. mája. Navyše v tomto traileri sú uvedené slová „Available Now,“čo znamená, že minimálne definitívna edícia dvojky bude vydaná hneď po odprezentovaní traileru. V tomto prípade to však vyzerá skôr na klasický remaster pre súčasné konzoly.

Podľa Microsoft Store príde Mafia: Definitive Edition samostatne a to 28. augusta 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

O trojke toho veľa nevieme, no vzhľadom na fakt, že hra vyšla natívne na súčasné konzoly tak očakávame, že to bude jednoduchý balíček hry a všetkých DLC.

Taktiež to však vyzerá, že hráči si budú môcť kúpiť buď všetky diely naraz ako Mafia Trilogy, alebo samostatne, no táto informácia zatiaľ nie je oficiálne potvrdená.

Zdroj: Microsoft Store/VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk