Prvý deň vo Valorant bol obrovským úspechom. Overwatch zažíva exodus

Prvý deň vo Valorant bol obrovským úspechom. Overwatch zažíva exodus

 

Ako si viedla nová kompetitívna FPS od Riotu?

Včera sme sa po prvý krát dočkali spustenia bety Valorant, novej kompetitívnej FPS od štúdia Riot Games, ktorá kombinuje populárne prvky z Counter-Strike: Global Offensive s niektorými prvkami tímových hier ako Overwatch.

A zdá sa, že Riot má v rukách potencionálny hit. Samozrejme, je ešte príliš skoro na to, aby sme to vedeli povedať s istotou, no faktom je, že streamy z hry sledovalo počas prvého dňa až 1,6 milióna divákov a hra nepochybne zaujala aj mnohých streamerov a pro hráčov.

Hneď v prvý deň ohlásilo veľké množstvo populárnych Overwatch streamerov na čele s eMil, tviqT, Taimou a Far prakticky hneď po spustení bety Valorant ohlásili, že si dávajú pauzu, alebo rovno opúšťajú kompetitívne hranie/streamovanie Overwatch práve v prospech novej hry od Riot Games.

Pro hráči už dlho podrobovali Blizzard kritike za to, ako pristupujú k zmenám balansu v hre a zdá sa, že v momente ako našli novú potencionálnu zlatú baňu pre svoje kariéry, tak dali jednoducho Overwatchu zbohom. Bude teraz zaujímavé sledovať, ako bude reagovať Blizzard a ako bude vyzerať Overwatch League.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk