Z tejto FPS hry padnete na zadok hneď z niekoľkých dôvodov

Z tejto FPS hry padnete na zadok hneď z niekoľkých dôvodov

 

Odhliadnuc od toho, že vyzerá skvelo.

Ak ste niekedy rozmýšľali o tom, ako by asi vyzeralo, keby sa tvorcovia Devil May Cry pokúsili urobiť rovnakú hru, akurát v žánri FPS, tak možno pre vás máme kandidáta, ktorý vás určite zaujme. Jej názov je totiž Bright Memory.

Ide totiž o FPS hru, ktorej primárnou úlohou je vytváranie kombo útokov za dosiahnutím čo najväčšieho skóre. Rovnako ako napríklad v Devil May Cry, aj tu sa snažíte využívaním rôznorodých útokov dosiahnuť úroveň SSS, no akurát sa na nepriateľov pozeráte spoza hlavne vašej zbrane. K dispozícii máte rôznorodé úhyby, úskoky, zbrane a gadgety, ktoré majú presne tú úlohu, aby vám dodali čo najviac možností útokov.

A viete čo? Celú túto hru má na svedomí jeden jediný vývojár, ktorí pôsobí v „štúdiu“ FYQD-Studio. A to je extrémne pôsobivé. A odhliadnuc od faktu, že hra v pohybe vyzerá skvelo, tak na zahodenie nevyzerá ani keď sa začnete obzerať po prostredí.

via Gfycat

via Gfycat

K dispozícii je zatiaľ jedna epizóda, ktorú si môžete zakúpiť na Steame, pričom zvyšok hry by mal prísť v najbližšej budúcnosti

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk