Epic Games Store počas najbližšieho týždňa: 4 hry zdarma a Jarný výpredaj

Epic Games Store počas najbližšieho týždňa: 4 hry zdarma a Jarný výpredaj

 

Hor sa na nákupy.

Epic Games Store rozdáva podobne ako aj minulý týždeň trojicu hier zdarma. Takže ak o niektorú z nich máte záujem, tak do budúceho štvrtka máte čas na ich získanie. Prvou z nich virtuálna spoločenská hra Drawful 2 od štúdia Jackbox Games. Druhou je oceňovaný „walking simulator“ Gone Home a poslednou je hra Hob od štúdia Runic Games.

To však pre tento týždeň ani zďaleka nie je všetko. Až do 8. apríla môžete zdarma získať aj hru Totally Reliable Delivery Service.

A aby toho nebolo málo, tak včera bol na Epic Games Store spustený Jarný výpredaj. V ňom môžete získať hromadu hier za zníženú cenu a v ponuke nájdete napríklad 50% zľavu na Borderlands 3, 50% zľavu na Metro: Exodus, 60% zľavu na Rainbow Six: Siege, 67% zľavu na Assassin’s Creed Oddysey a Ghost Recon Breakpoint alebo 80% zľavy na prvé dve Darksiders hry. Celý zoznam hier vo výpredaji nájdete nižšie. Navyše, v tomto výpredaji si stále môžete uplatniť 10€ kupóny na nákup, ktoré ste získali počas Zimného výpredaja (za predpokladu, že ste ich nepoužili).

Zdroj: EGS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk