Ak vlastníte Fallout 76 na Bethesda.net tak môžete získať Steam verziu zdarma

Ak vlastníte Fallout 76 na Bethesda.net tak môžete získať Steam verziu zdarma

 

Je tu však jedno veľké ale.

Už o niekoľko dní sa Bethesda pokúsi zachrániť vlastnú povesť tým, že sprístupní pre hráčov Fallout 76 novú expanziu Wastelanders, ktorá do hry pridá nové príbehy, nové questy a hlavne NPC postavy. A taktiež hra po roku a pol, kedy bola dostupná výlučne na Bethesda Launcheri konečne príde na Steam. Bethesda však ponúka skvelú možnosť, ako si preniesť svoju Bethesda.net kópiu na Steam.

Každý hráč, ktorý si prepojí svoj Bethesda a Steam účet do 12. apríla 2020 totiž dostane Steam verziu hry úplne zdarma. Má to však jedno veľké ale. Zatiaľ čo licenciu si budete môcť so sebou zobrať, tak prémiová mena Atoms sa s vami neprenesie. Predplatné Fallout 1st a všetky in-game predmety, ktoré ste si kúpili však dostupné budú.

Je tu však ešte jeden nepriamy bonus. Keď si Fallout 76 prenesiete na Steam, tak získate Fallout Classic Collection zdarma. Tá obsahuje hry Fallout 1, Fallout 2 a Fallout Tactics. Tú získajú aj hráči, ktorí si kúpia Fallout 76 na Steame v čase od 14. do 28. apríla.

Fallout 76 bude na Steame podporovať achievementy a Steam a Bethesda.net verzia budú podporovať cross-play, takže sa nemusíte báť, že nebudete môcť hrať so svojimi kamarátmi.

Fallout 76 vychádza na Steame 14. apríla a v rovnaký deň je naplánované aj vydanie Wastelanders.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk