Ak zažívate nedostatok Soulsborne hier, tak tento projekt určite sledujte

Ak zažívate nedostatok Soulsborne hier, tak tento projekt určite sledujte

 

Bude však kvalitatívne na rovnakej úrovni?

Napodobniť slávu série Dark Souls a kvalitu hier Bloodborne a Sekiro sa pokúšalo už veľké množstvo štúdií, no iba málo hrám sa podarilo k týmto klenotom čo i len priblížiť. No pokusy pribúdajú neustále. A včera bol ohlásený ďalší z nich.

Hra má názov Mortal Shell a za jej vývojom stojí štúdio Cold Symmetry. A ak ste o tomto štúdiu počuli prvý krát, tak nie ste jediní. Ide o nezávislé štúdio, ktoré je údajne zložené z viacerých veteránov herného priemyslu a to by malo zabezpečiť dostatok skúseností na vývoj takejto hry.

So Souls hrami má Mortal Shell spoločné veľa. Taktiež ste postavička bez mena, ktorá je iba šachovou figúrkou v oveľa väčšej hre. Zároveň to však ale vyzerá, že hra sa snaží od Souls hier oddeliť oveľa väčším dôrazom na súbojový systém, kombá a unikátne súbojové štýly a možno to bude kľúčom k úspechu.

Štúdio Cold Symmetry je zložené z 15 členov a tí plánujú vydanie hry na Q3 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4. Zároveň sa však môžete prihlásiť do bety, ktorá bude prebiehať počas leta a prístupy do nej sa budú rozdávať na oficiálnom Discorde hry.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk