Ubisoft ponúka plnú Ghost Recon: Breakpoint hru dočasne zdarma

Ubisoft ponúka plnú Ghost Recon: Breakpoint hru dočasne zdarma

 

Musíte však mať kamoša.

Ubisoft sa stoj čo stoj snaží napraviť reputáciu Ghost Recon Breakpoint a pred niekoľkými dňami k tomu urobili prvý obrovský krok, kedy vydali tzv. Ghost Experience – nový spôsob hrania hry, ktorý Breakpoint nasmeroval bližšie k Wildlands a ďalej od looter-shooter hier. A k tomu sme sa dočkali aj úplne novej kampane, kde stretnete aj Sama Fishera.

A aby toho nebolo málo, tak cez víkend ste si mohli užiť hru zdarma. To však nie je všetko. Ubisoft ohlásil ďalšie dva spôsoby ako sa dostať do hry a to úplne zdarma.

Prvým z nich je štandardný Limited Trial. Vďaka tejto ponuke si môžete zahrať Ghost Recon Breakpoint po dobu šiestich hodín, no hra nie je žiadnym spôsobom limitovaná po stránke obsahu. Ak sa teda za ten čas dostanete na koniec hry, tak super. Túto verziu si môžete stiahnuť už teraz na Xbox Store, Playstation Store, Epic Games Store a uPlay.

Druhý spôsob je však oveľa atraktívnejší. Jeho názov je Friend Pass. Ten vám umožní zahrať si kompletne celú hru bez obmedzení, ak máte priateľa, ktorý vás pozve do hry. Do tohto Friend Passu môžete pozvať ľubovoľný počet ľudí, no v jeden moment ho môžu s vami (ako vlastníkom hry) využívať maximálne traja ďalší hráči s vami v co-ope. Tento systém bude fungovať do 16. júna, čo je dostatok času na prejdenie hry.

Navyše, ak máte aktivovaný Friend Pass a hráte hru takýmto spôsobom, tak sa vám neodrátava čas z Limited Trial a obe systémy tak môžete efektívne kombinovať.

Uvidíme, či sa Ubisoftu takýmto spôsobom podarí prilákať do hry dostatočné množstvo hráčov, ktorí tam po skončení Friend Passu aj ostanú.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk