Sam Fisher sa vracia do hry, nie však v Splinter Cell

Sam Fisher sa vracia do hry, nie však v Splinter Cell

 

Koniec teaserom.

Tak ako naznačoval Ubisoft minulý týždeň, fanúšikovia Ghost Recon Breakpoint sa dočkali obrovského rozšírenia pre túto hru, ktoré zahŕňa celkom komplexné zmeny hrateľnosti obalené do nového „ghost experience“ o ktorom sme vás už dávnejšie informovali.

Toto však nie sú jediné zmeny obsiahnuté v novom update. Okrem kompletne zmeneného spôsobu hrania sa totiž hráči dočkali aj kompletne novej kampane a dvoch tried Ghostov.

Kampaň má názov Operation Checkmate a v nej sa spojíte so známym tajným agentom, ktorého poznávacím znakom sú tri zelené svetlá. Sam Fisher sa vracia, no nie v novej Splinter Cell hre, ale ako pomocník jednotiek Ghost. V ôsmych misiách sa budete snažiť poraziť vysokého a tajuplného Sinistera, ktorý sa snaží ovládať dronov svojou mysľou.

Prvá misia je dostupná pre všetkých, no zvyšné sú dostupné iba pre tých, ktorí majú zakúpený Year 1 Pass alebo majú aktívne predplatné Uplay +.

Novými Ghost triedami sú Engineer a Echelon a majitelia Year 1 Pass majú k týmto postavám predčasný prístup po dobu jedného mesiaca.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk