GOG zaviedol skvelé nové pravidlá na možnosť vrátania peňazí za hru

GOG zaviedol skvelé nové pravidlá na možnosť vrátania peňazí za hru

Bezkonkurenčne najlepší systém v hernom biznise.

Digitálna distribučná služba Good old Games, ktorú vlastní poľský CD Projekt ohlásila veľké zmeny vo svojej „refund“ politike, čiže v prístupe k žiadostiam o vrátanie peňazí po kúpe hry. Systém doteraz fungoval viac-menej štandardne, čiže žiadosti sa schvaľovali manuálne a ak ste si už hru raz stiahli, tak bola veľká šanca, že peniaze späť nedostanete.

Nové podmienky sú natoľko dobré, že sme si museli 3x prečítať, či je to skutočne tak. Tie totiž garantujú možnosť vrátenia peňazí a to až do doby 30 dní po kúpe hry. Dokonca môžete argumentovať aj tým, že sa vám hra proste nepáčila a pokiaľ sa zmestíte do tejto časovej lehoty, tak peniaze dostanete jednoducho späť. Taktiež absolútne nezáleží na tom, ako dlho ste túto hru hrali.

Nakoľko však drvivá väčšina hier môže byť pokojne prejdená do mesiaca, tak to otvára dvere špekulantom, ktorí by si radi hry zahrali, ale zároveň za ne neplatili. GoG však oznámil, že na takýchto jedincov si bude dávať špeciálny pozor a v prípade, že budú systém zneužívať, tak im bude možnosť automatického vrátenia peňazí odobraná.

Tento nový prístup k politike vracania peňazí je platný okamžite.

Zdroj: GoG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk