Grand Theft Auto IV sa vracia na Steam, no v pozmenenej podobe

Grand Theft Auto IV sa vracia na Steam, no v pozmenenej podobe

 

A niektorí hráči sa dočkajú obsahu navyše.

Nedávno Rockstar stiahol z predaja na Steame Grand Theft Auto IV a okamžite sa rozpútali špekulácie, že za tým je fakt, že chcú hru predávať exkluzívne cez svoj Rockstar Game Launcher. Ale nakoniec sa ukázalo, že za tým stojí neslávne známy Games for Windows Live, ktorý hra používala.

Po niekoľkých týždňoch však Rockstar hlási, že všetky problémy sú napravené a hra sa vracia na Steam. No v trochu pozmenenej podobe. Rockstar totiž vydá už iba jednu verziu hry a to s názvom Grand Theft Auto IV: Complete Edition, ktorá nahradí základnú hru a aj samostatne spustiteľné Episodes from Liberty City. Hra bude kompatibilná s uloženými hrami z predchádzajúcich verzií a každý hráč, ktorý vlastní buď základnú hru, alebo Episodes from Liberty City dostane zdarma možnosť upgradu na túto verziu.

Táto verzia samozrejme nebude obsahovať Games for Windows Live, no na druhej strane nebude obsahovať žiadne multiplayerové funkcionality a to vrátane tabuliek úspechov. Taktiež nebude dočasne obsahovať ani rádiové stanice RamJam FM, Self-Actualization FM a Vice City FM.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition by sa na Steam mala dostať 19. marca 2020.

Zdroj: Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk