V Skyrime budeme čoskoro riešiť problém s upírmi v online svete

V Skyrime budeme čoskoro riešiť problém s upírmi v online svete

 

Hra tu s nami ešte chvíľu pobudne.

Ako nám už bolo počas The Game Awards odteasované, v roku 2020 sa v MMORPG hre The Elder Scrolls Online pozrieme do známeho sveta Skyrimu. Samozrejme nás čaká veľa snehu, no aj známe prostredie v ktorom mnohí strávili stovky hodín.

Včera nám však štúdio Zenimax Online tento výlet do Skyrimu priblížilo v cinematickom traileri s názvom The Dark Heart of Skyrim. Príbehy Skyrimu budú súčasťou expanzie The Elder Scrolls Online: Greymoor, ktorá príde 18. mája na PC a 2. júna na Xbox One a Playstation 4.

Vývojári nám v nej rozpovedia temnejší „gotický“ príbeh v ktorom nebudú chýbať čarodejnice a upíri.

Vo februári sa hráči dočkajú prológu k novej expanzii, ktorý bude zdarma pre všetkých. Následne v máji príde samotná expanzia a v druhej polovici bude postupne prichádzať nový obsah v podobe nového dungeonu, mapy, public dungeons a aktivite pre 12 hráčov s názvom Kyne’s Aegis.

Autori navyše prezradili, že touto expanziou sa príbeh The Elder Scrolls Online zďaleka nekončí a hra tu s nami pobudne minimálne do doby príchodu The Elder Scrolls 6. A nakoľko nemáme absolútne žiadne poňatie, kedy TES 6 príde, tak to môže byť naozaj dlhá doba. Vedúci vývoja hry Rich Lambert prezradil, že hra má momentálne 15 miliónov hráčov a tento počet každý mesiac narastá, takže asi nie je dôvod prestať podporovať hru novým obsahom.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk