Napriek ohlásenej dvojke dostane Path of Exile v roku 2020 4 nové rozšírenia

Napriek ohlásenej dvojke dostane Path of Exile v roku 2020 4 nové rozšírenia

 

Vývoj dvojky to však neovplyvní.

Členovia štúdia Grinding Gear Games napriek oficiálnemu ohláseniu Path of Exile 2 neopustili vývoj jednotky a na rok 2020 majú pre hráčov pripravenú skutočne bohatú nádielku nového obsahu.

Teda to sľúbili hráčom v novom príspevku v ktorom prakticky oznámili, že prvý Path of Exile sa v roku 2020 dočká štyroch nových rozšírení. Každá z nich upraví hru na novú verziu, pričom verzia 3.10.0 bude priblížená koncom budúceho mesiaca a jej vydanie je naplánované na Marec.

Expanzie 3.11.0, 3.12.0 a 3.13.0 budú nasledovať v ďalších mesiacoch roka 2020, pričom tvorcovia chcú medzi nimi udržať približne trojmesačné rozostupy, no na druhej strane si nechávajú otvorené zadné dvierka pre prípad, že by sa niečo pokašľalo.

Medzitým je samozrejme vo vývoji aj Path of Exile 2, ktorý bol predtým známy ako update 4.0.0 a viac informácií o hre nám tvorcovia prezradia v polovici tohto roka: „Vývoj 4.0.0. pokračuje a podieľa sa na ňom väčšina vývojárov. Predpokladáme, že viac ukážeme v polovici tohto roka. Možno počas E3? Uvidíme a dáme vám vedieť, keď budeme mať konkrétny plán.“

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk