PUBG zažije revolúciu: Prichádza prvá mapa so zničiteľným prostredím
Update

PUBG zažije revolúciu: Prichádza prvá mapa so zničiteľným prostredím

 

Tá pravdepodobne nahradí jednu z menej populárnych.

Po chvíli teasovania potvrdilo štúdio Bluehole, že do ich populárnej Battle Royale hry Playerunknown’s Battleground pridá v šiestej sezóne novú mapu s názvom Karakin. Mapu nám ukázali v akcii na sociálnej sieti Twitter.

Mape dominuje horský terén v púštnej oblasti, no nájdete tu aj dedinku. Vývojári zo začiatku neprezradili, ako bude mapa do hry pridaná, no leakeri sa postarali už aj o to. Podľa leaku, ktorý už dávnejšie vyzradil existenciu tejto mapy by mal Karakin počas šiestej sezóny nahradiť mapu Vikendi, čo nám následne potvrdil aj komunitný manažér. Vikendi si však stále budete môcť zahrať cez súkromné zápasy. 

Mapa by mala patriť k menším mapám s rozlohou 2x2 a tvorcovia zatiaľ hráčom neprezradili, kedy presne sa hráči novej mapy dočkajú.

UPDATE: Vývojári pred chvíľou predstavili novú mapu cez 2-minútový trailer, ktorý ukazuje zničiteľné prostredie a taktiež sme sa dozvedeli, že dátum vydania na PC je stanovený na 22. januára. Mapa je však dostupná už teraz na PTS (Public Test Server).

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk