Už aj vy si môžete spojiť všetky PC hry do jedného klienta v GOG Galaxy 2.0

Už aj vy si môžete spojiť všetky PC hry do jedného klienta v GOG Galaxy 2.0

 

Už si ho môžete stiahnuť všetci.

S narastajúcim počtom klientov na PC platforme je čoraz väčší problém mať prehľad o vašich hrách. Máte ich totiž rozhádzané medzi Steamom, uPlayom, Originom, GOG-om, Battle.net-om a postupne sa k nim pridali aj Rockstar Game Launcher, Xbox Launcher, Epic Games Store. Preto by bolo úplne skvelé, keby niekto prišiel na pohodlný spôsob, ako mať vo svojich hrách prehľad (a nie, pridávanie Non-Steam hier nie je pohodlný spôsob).

CD Projekt tak už dávnejšie vydal novú verziu svojho klienta s názvom GOG Galaxy 2.0. A tá umožňuje presne toto. Klient strávil chvíľu v uzavretom testovaní, no dnes máme pre vás potešujúcu novinku. Ak chcete, môžete si ho už stiahnuť aj vy, pretože GOG Galaxy 2.0 prechádza do fázy otvorenej bety.

Počas posledných rokov môžeme vidieť pokračujúcu fragmentáciu našich herných kolekcií a listu priateľov čo vytvorilo potrebu na vytvorenie aplikácie, ktorá ich všetky spojí dokopy. A sme presvedčení o tom, že ešte viac herných klientov je na ceste. Sme nadšení z reakcií komunity na našu aplikáciu a chceme ju postupne posúvať na vyššiu úroveň, aby každý mohol vidieť svoje hry a priateľov na GOG Galaxy 2.0,“ povedal Piotr Karwowski.

Zdroj: GOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk