Nová Hitman hra potvrdená. Na detaily si ale zrejme ešte dlhšie počkáme

Nová Hitman hra potvrdená. Na detaily si ale zrejme ešte dlhšie počkáme

 

Je čas si opäť preleštiť svoje kolty. Hm... Nebrať dvojzmyselne.

Legendárna 47čka sa po Hitman 2 rozhodne nechystá zavesiť svoje remeslo na klinec. Tvorcovia z IO Interactive svoj zámer so sériou prezradili v najnovšej roadmape, kde sa vyjadrili, že momentálne dávajú dokopy tím z predchádzajúceho dielu, aby začal práce na novom Hitmanovi.

Čo to teda znamená. Znamená to, prirodzene, že bude nový Hitman. Otázkou ale ostáva, či sa vráti príbehový Hitman z prvých dielov série alebo sa opäť dočkáme len "game as a service" hry ako v prípade Hitman a Hitman 2, ktoré sprv vyšli nekomplentné a následne do nich vývojári pridávali nové mapy a misie. Za seba poviem, že mňa tento nový štýl Hitmana nenadchol. Aj keď level design bol stále dobrý, príbehová jednoduchosť, otázna nadväznosť medzi misiami a citeľná bezduchosť bez väčšej hĺbky mi bránili užiť si tie hry viac. Ak teda príde Hitman 3, dúfam, že príde v celku a bude to o niečo viac príbehovejšia hra.

Každopádne, na prvé detaily a ohlásenia si určite počkáme ešte niekoľko rokov. Podľa môjho názoru skôr na svetlo sveta vyjdú informácie o inej hre od IO Interactive, ktorá s Hitmanom nemá ale spoločné nič. Že neviete, o čo ide? Hoďte očkom na Dominikov článok z minulého mesiaca.

Zdroj: PC Gamer, DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk