Vie vôbec Bethesda spraviť niečo poriadne?: Polovica vecí v Fallout 1st passe nefunguje!

Vie vôbec Bethesda spraviť niečo poriadne?: Polovica vecí v Fallout 1st passe nefunguje!

 

Akože vážne Bethesda?

Myslím si, že dnes sme si dvoma správami o Falloute 76 a Bethesde vyčerpali túto tému na dlhú dobu. Lenže o tomto sme museli napísať. A po dočítaní tohto článku s nami hádam budete súhlasiť.

Predplatné Fallout 1st má predplatiteľom, ktorí zaplatia 100$ ročne poskytnúť niekoľko benefitov. Asi ten najhlavnejší je možnosť vytvorenia privátneho serveru, kde môžete byť vy a prípadne si tam môžete pozvať ďalších 7 spoluhráčov. Lenže tí, ktorí si predplatné zaplatili a obetovali sa v prospech spoločnosti zistili, že nie všetko je s kostolným poriadkom. Teda, ako je to pri Bethesde bežné.

Tieto privátne servery totiž nie sú až tak privátne. Hráči, ktorí si túto funkciu aktivovali totiž hlásia, že inštancie v ktorých sú tieto servery umiestnené už boli hrané. Teda server, ktorí hráči dostali už obsahuje mŕtve NPC postavy a vylootované prostredia. Navyše, ak máte priateľa ktorý vlastní Private server, tak sa naň môžete pripojiť bez toho, aby to on ako vlastník servera musel schváliť.

Druhým obrovským problémom je tzv. ScrapBox, ktorí majú členovia tohto úžasného predplatného v neobmedzenej podobe. Mnoho hráčov hlási, že v momente, ako do tohto ScrapBoxu umiestili predmety, tak tie jednoducho zmizli. Mnoho hráčov tak prišlo o stovky vzácnych predmetov bez toho, aby sa k nim mohli dostať späť.

A to vôbec ak si budete vedieť členstvo zakúpiť. Mnoho PC hráčov totiž hlási, že sa im nedá kúpiť.

To nevymyslíš, to je Bethesda.

Zdroj: Forbes

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk