Stratégia Mashinky od českého vývojára Jana Zeleného sa dočká ďalšieho updatu

Stratégia Mashinky od českého vývojára Jana Zeleného sa dočká ďalšieho updatu

 

Je jasné, že Jan Zelený to so svojím herným titulom myslí naozaj vážne. Dôkazom je aj najnovší update.

Ak ste ešte nepočuli o hre s ľúbozvučným názvom Mashinky, vedzte, že sa jedná o strategickú hru, inšpirovanú titulmi ako Railroad Tycoon alebo Transport Tycoon. Hra od svojho vydania zaznamenala nečakaný úspech, za ktorým však možno hľadať roky tvrdej práce. Tento projekt má na svedomí český vývojár Jan Zelený, ktorý pracoval aj na takých herných tituloch ako sú Mafia 2, Mafia 3 a DayZ.

V súčasnosti sa však naplno venuje práve svojej hre Mashinky. Našej redakcii sa podarilo tohto šikovného človeka vyspovedať v rozhovore, ktorý si môžete prečítať nižšie.

Mashinky je hra, v ktorej je vaším hlavným cieľom vybudovanie železničného impéria, odohrávajúca sa v období, kedy jazdili vlaky na paru, až po obdobie supermoderných magneticky nadnášaných súprav. Tento titul v sebe spája prvky, aké nájdeme v strategických hrách spolu s prvkami, typickými pre spoločenské hry.

Vašou úlohou je riadiť prepravnú spoločnosť, budovať nové trasy na často zdanlivo nedostupnom teréne, inovovať a kupovať nové vozidlá, projektovať trasy a robiť rozhodnutia, ktoré vám zabezpečia profit a získajú rešpekt vo svete plnom konkurencie.

Aktuálny update prinesie do hry nové vozidlá a možnosti v budovaní infraštruktúry, ako sú mosty, tunely, stanice a sklady a rôzne iné vylepšenia, ktoré by mali prispieť k vylepšeniu herného zážitku.

Najnovší update vychádza dnes - 6. októbra 2019. Hru si môžete zahrať na PC, dostupná je na Steame. Jej cena je 22,99 €.

Zdroj: thegg.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk