Ak ste snívali o novej Metlobalovej hre, tak túto hru nepremeškajte

Ak ste snívali o novej Metlobalovej hre, tak túto hru nepremeškajte

 

Vývoj hier môže byť aj o plnení si detských snov.

Fanúšikovia Harryho Pottera práve zažijú malý sviatok. Teda do istej miery. Vývojári z Virtual Basement LLC sa rozhodli vyrobiť hru ktorá pripomína Metlobal.

Broomstick League, ako sa volá tento nádejný titul, príde najprv s predbežným prístupom ktorý je naplánovaný na začiatok roka 2020. Ponúkne nám zápasy v magických arénach pre viac hráčov od 1v1 až po 4v4. Pravidlá hry sa nezhodujú vôbec s metlobalom, čiže fanúšikovia fantasy sveta nebudú mať navrch pred menej zasvätenými hráčmi. Na oficiálnej Steam stránke sa vyjadrili, že hra bude v predbežnom prístupe približne 9 až 12 mesiacov. Na Steame sa tiež môžete dozvedieť, čo vývojárov priviedlo k myšlienke venovať sa práve tomuto konceptu.

„Keď sme vyrastali ako deti, snívali sme o tom aké by to bolo lietať. Predstavovali sme si, ako by sme stúpali vysoko do nebies, a hneď potom sa bezhlavo pustíme dolu až kým nenaberieme neuveriteľnú rýchlosť. Teraz si predstavte, ako to robíte v hre, ako vysadíte súpera a vydáte sa proti sieti kde dáte veľkolepý gól. O tom celom Broomstick League je.“

Virtual Basement LLC

Viac info o hre si prečítate tu...

Zdroj: Gamebyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk