Ak by ešte niekto pochyboval, že Red Dead Redemption 2 príde na PC, tak tu sú ďalšie dôkazy

Ak by ešte niekto pochyboval, že Red Dead Redemption 2 príde na PC, tak tu sú ďalšie dôkazy

 

Otázka už teda je: Kedy?

Prakticky každý týždeň prichádzajú nové dôkazy, ktoré naznačujú, že ohlásenie PC verzie Red Dead Redemption 2 je veľmi blízko a rovnako aj vydanie tejto populárnej hry. Naposledy sa náznaky objavili minulý týždeň, no tie sa skôr radia medzi špekulácie. Teraz však ide o dáta, ktoré neklamú (teda nemali by).

Užívateľovi a členovi GTA fóra VideoTech UK sa podarilo preskúmať súbory hry v konzolovej verzii Red Dead Redemption 2 a objavil tam stopy možnosti grafických nastavení hry, ako napríklad podpora DirectX 12, podpora anti-aliasingu a ďalšie. Zaujímavý je na tom fakt, že ešte prednedávnom sa v súboroch tieto možnosti nevyskytovali, čo naznačuje, že tam boli pridané len nedávno a poukazujú tak na aktívny vývoj PC portu.

Ahojte komunita GTA fóra!

Dlhoočakávaný príchod PC verzie Red Dead Redemption 2 sa určite blíži, pretože sa mi podarilo dostať k súborom hry a našiel som nastavenia určené pre PC verziu. A pre tých, ktorí spochybňujú tieto dáta, nachádzajú sa tam aj nastavenia monitora. Pozrite sa na kód, ktorý som našiel v súboroch.

Je tam toho viac, ako napríklad kvalita trávy, kvalita tieňov, motion blur, nastavenie efektov atď. PC verzia bude podporovať DirectX 12 a DirectX 11. Už predtým sa tieto informácie objavili v Companion aplikácii hry, no teraz boli prvý krát objavené priamo v herných súboroch.

VideoTechUK

 

Zdroj: GTA Forum

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk