EA potichu začalo testovanie Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3

EA potichu začalo testovanie Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3

 

Prečo tak potichu?

EA sa v posledných mesiacoch správa trochu zvláštne. Vedeli ste totiž, že do konca tohto roka plánujú vydať novú Need for Speed hru a novú Plants vs. Zombies hru? Ani by sme sa nedivili keby nie, pretože jediná zmienka o nich je v dokumente určenom pre akcionárov firmy.

Lenže vzhľadom na to, ako blízko k vydaniu sú tieto hry je okolo nich veľmi podozrivo ticho. O Need for Speed nevieme prakticky nič. A čo Plants vs. Zombies? Vyzerá to tak, že už začíname zachytávať správy. A aj to neoficiálnou cestou.
Niektorým hráčom totiž do mailovej schránky pristála pozvánka na testovanie hry s kódovým označením Picnic. Ide nepochybne o novú Plants vs. Zombies hru, nakoľko aj v maily je uvedené, že ide o hru od tvorcov Garden Warfare. A aj napriek varovaniu o mlčanlivosti skončili informácie o existencii tejto hry prakticky všade.

Testovanie prebehne iba v určitých hodinách, pričom začiatok je stanovený na 1. augusta, no predpokladáme, že niečo sa vonku dostane. Otázkou je, prečo EA okolo svojich hier tak mlčí...

Mimochodom. Fakt, že ide o Garden Warfare 3 potvrdil aj popis komiksu Plants vs. Zombies: Garden Warfare Volume 2: „Paul Tobin sa vracia, aby napísal oficiálny komiks, ktorý prepojí príbeh hier Garden Warfare 2 a 3.“ Tento komiks má prísť v septembri, takže hádam dovtedy sa dočkáme aj oficiálneho ohlásenia hry.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk