2. sezóna Apex Legends sa oficiálne začala

2. sezóna Apex Legends sa oficiálne začala

 

Battle Chaaaaaarge.

Tak ako bolo naplánované, štúdio Respawn spustilo včera oficiálne druhú sezónu free-to-play Battle Royale hry Apex Legends. To všetko prostredníctvom masívneho, 26 GB patchu, ktorý priniesol zmeny mapy, novú postavu, novú zbraň a kozmetické predmety.

S druhou sezónou prišiel podľa Battle Royale tradície aj nový Battle Pass. Ten stojí 950 Apex Coins čo je približne 10€. K dispozícii je taktiež bundle za 2800 Apex Coins (niečo vyše 25€), ktorý vám automaticky odomkne prvých 25 levelov Battle Passu a taktiež k tomu prihodí legendárny skin pre zbraň Spitfire, 3 exkluzívne skiny pre postavy a taktiež aj Prince of Darkness skin pre postavu Caustica.

Vývojári navyše na začiatku druhej sezóny pridali do hry denné a týždenné výzvy, ktoré vám zabezpečia rýchlejší postup Battle Passom a tie týždenné sa navyše budú prenášať medzi jednotlivými týždňami v prípade, že ich nesplníte. Vývojári taktiež zlepšili možnosti získavania tzv. Crafting Metals, ktoré sú určené na získavanie predmetov vizuálnej úpravy bez ich kúpy.

Pribudli taktiež aj tri nové druhy predmetov v podobe hudby, loading obrazoviek a emotes, ktoré používate pri zoskoku.

Apex Legends je dostupný na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk