Dátum vydania herného indie titulu Night Call sa už nezadržateľne blíži

Dátum vydania herného indie titulu Night Call sa už nezadržateľne blíži

 

Po slobode behá vrah a hlavným podozrivým ste práve Vy.

Ak máte radi kvalitné indie herné tituly a pútavé detektívky s nádychom noir atmosféry, ste na správnej adrese. Vývojári zo spoločnosti Monkey Moon a Black Muffin, v spolupráci s vydavateľom Raw Fury nám prinášajú hru s názvom Night Call.

Jedná sa o investigatívny, naratívny titul, v ktorom budete hrať za taxikára, pracujúceho v Paríži. Ako dlhoročný taxikár poznáte každú ulicu a každé zákutie tejto francúzskej metropoly. Vaša šichta začína počas temnej noci a končí ráno, v čase keď sa mesto zobúdza do nového dňa.

Počas šichty sa stretávate s množstvom rôznych zákazníkov. Niekedy sa s nimi začnete rozprávať vy, inokedy sú to práve vaši zákazníci, ktorí s vami nadviažu konverzáciu. Nie ste iba obyčajným taxikárom, pre niektorých zákazníkov ste niečo ako kňaz, bútľavá vŕba, priateľ. Vy sa ale nesťažujete, máte svoju prácu a rutinu radi.

Všetko sa však zmení v okamihu, ako sa dozvedáte, že vo vašom meste sa odohrala séria vrážd, pričom to vyzerá tak, že tieto vraždy majú spolu s najväčšou pravdepodobnosťou niečo spoločné. Vy ale chcete spraviť viac, pretože ako sa ukázalo všetky obete boli zároveň vašimi zákazníkmi, pričom mnoho z nich bolo naposledy videných práve vo vašom taxíku.

Vzhľadom na tieto okolnosti začnete s vlastným vyšetrovaním, s použitím vašej najväčšej zbrane, ktorou sú zadné sedadlá vášho taxíka. Ľudia majú tendenciu porozprávať aj to čo nechcú, takže vašou úlohou bude pozorne načúvať a zbierať rôzne vodítka. Kto vie, možno sa vám nakoniec podarí aj zastaviť a chytiť hľadaného vraha.

Night Call vychádza exkluzívne pre PC na Steame. Pri dátume vydania je zatiaľ uvedené iba Summer 2019, hry by sme sa však mali dočkať už 17. júla.

Nižšie si môžete pozrieť skvelý reveal trailer, ktorý mal preméru na minuloročnej konferenci E3.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk