Neoficiálny prequel k Fallout: New Vegas bude čoskoro vydaný

Neoficiálny prequel k Fallout: New Vegas bude čoskoro vydaný

 

Ak sa vám málilo New Vegas, tak dostanete ďalší obsah.

Deväť rokov po vydaní Falloutu: New Vegas, ktorý pripravilo štúdio Obsidian je hra z hľadiska komunity stále aktívna. Ba čo viac, jeden z najväčších modov pre hru sa blíži dokončeniu.

Project Brazil, alebo Fallout New California má byť prequelom k príbehu New Vegas a má priniesť desiatky nových misií, príbehov, predmetov a veľkého množstva ďalších prídavkov. O masívnosti tohto projektu svedčí už len fakt, že zaberá 7,49GB, čo na hru z minulej generácie nie je práve najmenej.

Okolo modu však bolo v poslednej dobe tak trochu ticho. Posledná verzia 200 vyšla ešte v októbri minulého roka a po niekoľkých mesiacoch sa hráči dočkali ďalšej verzie tentokrát s číslom 221. Tá prináša veľké množstvo opráv a vylepšení čo už komunita stihla pochváliť a údajne ide o najstabilnejšiu verziu doteraz.

Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť napríklad preniesť svoju postavu z New California do New Vegas. Vývojári taktiež oznámili, že sa blížia finálnemu vydaniu modu. Podľa ich slov, ak pôjde všetko podľa plánu, do konca tohto roka by mali byť s vývojom hotoví a mod by sa mohol dočkať oficiálneho vydania.

New California si môžete stiahnuť cez tento odkaz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk