CD Projekt RED chce vydať Cyberpunk 2077 v tomto roku, no realisticky sa to nedá

CD Projekt RED chce vydať Cyberpunk 2077 v tomto roku, no realisticky sa to nedá

 

Vysvetlenie vyhlásenia.

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že tri nezávislé zdroje informovali redaktora Kotaku Jasona Schreiera o tom, že Cyberpunk 2077 určite nepríde v tomto roku.

Schreier však poskytol aj ďalšie informácie, ktoré približujú situáciu v štúdiu CD Projekt RED verejnosti. Podľa jeho zdrojov je interným cieľom štúdia vydanie hry v tomto roku, no vývojári už v túto dobu vedia, že tento cieľ je nerealistický a musel by sa stať zázrak, aby bol naplnený. Takže čisto hypoteticky je možné, že Cyberpunk 2077 uvidíme aj v tomto roku, Schreier však potvrdil, že je to viac ako nepravdepodobné.

Podľa neho dokonca je možné, že CD Projekt RED ohlási na E3 2019 dátum vydania stanovený na tento rok, no následne počas ďalších mesiacov roka 2019 hru odloží na rok 2020.

Asi by bolo prínosné, keby si autori dali čas na to, aby výsledný produkt stál za to. Hlavne vzhľadom na ich veľké ambície s hrou. Šéf štúdia Adam Kicinski totiž prezradil, že chcú, aby Cyberpunk 2077 bol v očiach hráčov „nesmrteľnou hrou.“ A na to, aby ste mali nesmrteľnú hru, tak nemôžete vytvoriť polodokončený produkt.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk