Heavy Rain, Beyond: Two Souls, a Detroit: Become Human dostali na PC svoje dátumy vydania

Heavy Rain, Beyond: Two Souls, a Detroit: Become Human dostali na PC svoje dátumy vydania

 

Príbehové trio už čoskoro zaútočí na hráčov.

O tom, že trojica skvelých hier z dielne Quantic Dream, ktoré debutovali ako exkluzivity na platforme PlayStation, poputujú na PC prostredníctvom Epic Games Store, sme vás už informovali. Dnes sa konečne dozvedáme bližšie detaily, takže si to poďme zhrnúť. 

Heavy Rain

Najprv k nám dorazí demo, ktoré bude dostupné na Epic Games Store od 24. mája 2019. Plná verzia bude k dispozícii o mesiac neskôr, konkrétne 24. júna 2019. Ak si hru predobjednáte, tak ju získate za skvelých 9,90€. Cena bez predobjednávky je 19,90€. Čeština nebude k dispozícii.

Heavy Rain dostal aj HW požiadavky :

Minimálne
OS: Windows 7 alebo novší (64 bit)
CPU: i5-4430 @ 3.0 GHz
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660 s 2GB alebo AMD Radeon HD 7870 s 2GB
RAM: 4 GB

Odporúčané
OS: Windows 7 alebo novší (64 bit)
CPU: i5-6600K @ 3.5GHz
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 970 s 4GB alebo AMD Radeon R9 390 s 4GB
RAM: 8 GB

Beyond Two Souls

Hra bude k dispozícii od 22. júla 2019. Rátajte s rovnakou cenovou stratégiou ako pri Heavy Rain, takže ideálne ak využijete zľavu pri predobjednávke. Taktiež si môžete hru vyskúšať vďaka demu, ktoré stiahnete od 27. júna 2019. V tomto prípade sa môžete tešiť aj na českú lokalizáciu vo forme titulkov.

Detroit: Become Human

Zatiaľ bez väčšieho detailu. Platí len to, že demo bude k dispozícii už čoskoro. Je celkom pravdepodobné, že ak Epic Game Store dodrží časový rozostup, ako v prípade Heavy Rain a Beyond Two Souls, tak by sme sa hry mohli dočkať niekedy v priebehu augusta, prípadne počkajú do septembra. Aj tu by sme sa mali dočkať českej lokalizácie.

Zdroj: eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk