Dota 2 dostala The International 2019 Battle Pass a ten rastie rekordne

Dota 2 dostala The International 2019 Battle Pass a ten rastie rekordne

 

Podporte najväčší e-šport turnaj na svete.

Tak ako to už býva tradíciou, vzhľadom na blížiaci sa The International 2019, Valve spustilo predaj tohtoročnej verzie Battle Passu pre Dota 2. Ten slúži na to, aby sa následne prerozdelil tímom počas turnaja.

Funguje to tak, že 1,6 milióna dolárov poskytne Valve, ako základ a následne k tejto sume pridáva 25% z každej transakcie, ktorú vykonajú hráči kúpou Battle Passu. Minulý rok sa dotácia turnaja The International 2018 vyšplhala na takmer 24 miliónov dolárov.

Tento rok je predaj Battle Passu propagovaný cez in-game podujatie Wrath of the Mo’rokai, ktoré pošle hráčov do ruín stratenej civilizácie, kde musia obnoviť dvojicu starobylých bytostí, ktoré budú bojovať po boku hráčov. Okrem toho prináša ešte Coach’s Challengea a ďalšie drobnosti.

Keď sa vám podarí dosiahnuť Battle Pass Level 1000, dostanete repliku Champion’s Aegis, trofeje, ktorú si odnesie víťazný tím vo veľkosti 1:5. Tí, ktorí dosiahnu level 2000 zas získajú sošku Baby Roshan. Ďalšie informácie o Battle Passe získate na tejto stránke.

A táto ponuka zjavne funguje. Už teraz má International garantovaný Prize pool vo výške 8,27 milióna dolárov a tento každou sekundou rastie. Pri momentálnom tempe rastu sa stane turnajom s najvyššou odmenou. Uvidíme teda, či fanúšikom tempo prispievania vydrží. Keď si chcete skontrolovcať výšku odmien, môžete tak urobiť tu.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk