Ani Elder Scrolls 6, ani Starfield. Bethesda bude na tohtoročnej E3 bez svojich hitov

Ani Elder Scrolls 6, ani Starfield. Bethesda bude na tohtoročnej E3 bez svojich hitov

 

Uvidíme, či to „Doom guy“ unesie na vlastných pleciach.

Bethesda má čo naprávať. Po Falloute 76 určite. A už počas minuloročnej E3 nám šéf štúdia Todd Howard ukázal náznaky budúcich projektov štúdia v podobe novej značky štúdia s názvom Starfield a taktiež aj šiestym pokračovaním legendárnej série The Elder Scrolls. Lenže, k tomu pridal poznámku, že na tieto hry si ešte počkáme.

A vyzerá to, že neklamal. Počas vystúpenia na PAX East potvrdil, že ani jedna z týchto hier nebude na tohtoročnej E3: „Predtým ako ktokoľvek začne klásť otázky vás prosím, aby ste boli trpezliví. Bude to trvať dlhú dobu. Nie je to niečo, o čom budeme rozprávať na tohtoročnej E3 alebo počas tohto roka.

To znamená minimálne to, že Starfield sa nám ukáže najskôr až na budúci rok. A vzhľadom na to, že plné práce na The Elder Scrolls 6 začnú až po dokončení Starfield, je zrejmé, že na túto hru si ešte dlhú dobu počkáme.

Otázkou tak zostáva, čo vlastne uvidíme na tohtoročnej Bethesda E3 konferencii. Určite sa dočkáme DOOM Eternal, Wolfenstein: Youngblood a pravdepodobne sa Bethesda zmieni aj o dodatočnom obsahu pre Fallout 76 a Rage 2 (ten má prísť mesiac pred E3). Lenže dve už ohlásené hry, to je na celú konferenciu trochu málo, takže dúfajme, že Bethesda má v rukáve pripravené nejaké eso. 

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk