Rainbow Six Siege sa vo štvrtom roku dočká masívnych zmien

Rainbow Six Siege sa vo štvrtom roku dočká masívnych zmien

 

Ubisoft stále výrazne podporuje túto hru a hráči ju stále hrávajú.

Rainbow Six Siege patrí medzi hry, ktoré boli vydané v nie príliš lákavom stave, no treba pochváliť Ubisoft za to, že pri hre zostal a podporoval ju. Výsledkom toho je, že hra je stále masívne populárna na všetkých platformách a že sa dočkala začiatku štvrtého roka s obrovským počtom fanúšikov.

Ubisoft tak predstavil zmeny, ktoré hráčov čakajú v štvrtom roku Rainbow Six Siege.

Prvou obrovskou zmenou je riešenie team killov. Zabíjanie vlastných spoluhráčov je veľkým problémom od vydania hry a tak autori aplikujú nový systém. Ak zabijete svojho spoluhráča raz, aktivuje sa systém, kde sa vám vráti všetko poškodenie, ktoré spôsobíte spoluhráčovi, takže prakticky zabijete seba a nie spoluhráča.

Počas roka sa hra dočká prepracovania troch existujúcich máp, konkrétne Kafe, Kanal a Theme Park. Taktiež sa dočká novej mapy nazvanej Outback. Do hry taktiež pribudne aj 8 nových operátorov z krajín USA, Dánsko, Peru, Mexiko, Kanada, Keňa a India.

Hra dostane aj prepracovanie všetkých prvkov User Interface, prepracuje a vybalansuje existujúcich operátorov a autori sa taktiež pochválili, že pripravujú zmeny v playlistoch.

Prvá sezóna v štvrtom roku sa začína už dnes a nazýva sa Burnt Horizon

Ďalšie podrobné informácie sú dostupné na subreddite Rainbow6 

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk