God of War III je už hrateľný na PC!

God of War III je už hrateľný na PC!

 

Emulátor sa dočkal obrovských vylepšení.

Tí, ktorí nemajú konzolu Playstation a ani do nej nechcú investovať majú len málo možností, ako si vyskúšať hry, ktorými sa fanúšikovia platformy hrdia už dlhú dobu. Prakticky jedinou možnosťou sú emulátory, ktoré síce nie sú práve najlegálnejšie, no napriek tomu sa ich vývoj nezastavuje.

Emulátor na Playstation 3 je však špecificky náročný, pretože konzola mala jedinečný Cell procesor, čo pri tvorbe tohto softvéru pridalo vrásky na čelá tvorcov. Tvorcovia RPCS3 emulátora sa však pochválili obrovskými vylepšeniami v poslednej verzii. Video, ktoré priložili je toho dôkazom. Síce to ešte stále nie je ono, ale je vidieť obrovský pokrok, ktorý sa pravdepodobne bude postupom času ešte zlepšovať.

„Vďaka zmene, ktorú urobil Nekotekina v Decembri, hry ako God of War 3, Sly Cooper Thieves in Time, WipEout a ďalšie, ktoré sa znefunkčnili pri použití SPU LLVM zažili obrovský výkonnostný nárast,“ napísal tím vývojárov v popise.

Ak však chcete s pomocou tohto emulátora vyskúšať nejakú z týchto hier, tak s priemerným hardvérom si nevystačíte. AMD R7 1700 nataktovaný na 3,9GHz vám poskytne hrateľnosť na úrovni prezentácie v Powerpointe, no ak máte procesor ako i7 8700k nataktovaný na 5,3GHz, tak možno si hru aj užijete.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk