Bethesda čelí žalobe za to, že odmieta vracať peniaze za Fallout 76

Bethesda čelí žalobe za to, že odmieta vracať peniaze za Fallout 76

 

Zdá sa, že kvalita hry nie je jedinou kontroverznou záležitosťou.

Mnoho hráčov je so stavom Falloutu 76 značne frustrovaných. A vzhľadom na početné problémy sa nie je čo čudovať, že začínajú hľadať alternatívy, ako sa z hry dostať von. Preto majitelia digitálnych verzií začali masívne žiadať o vrátenie peňazí za hru. Jeden z užívateľov Redditu sa však pred niekľokými dňami podelil o svoj zážitok zo zamietnutia žiadosti o vrátenie peňazí zo strany Bethesdy a to aj napriek tomu, že dostal prísľub, že peniaze mu budú vrátené.

To isté sa stalo viacerým ďalším užívateľom, ktorým bolo povedané, že tým, že stiahli hru počas 30-dňovej lehoty im muselo byť odobrané právo na vrátenie tovaru. Celej situácii sa tak začala venovať právnická spoločnosť Migliaccio & Rathod LLP, ktorá vydala stanovisko: „Migliaccio & Rathod LLP momentálne vyšetrujú Bethesda Game Studios za to, že vydali hru s mnohými bugmi a glitchmi a odmietajú vrátiť peniaze hráčom, bez ohľadu na to, že ich hra je pre mnohých nehrateľná.

„Hráči, ktorí sa snažili požiadať o vrátenie peňazí boli odmietnutí, pretože si hru stiahli a to aj napriek tomu, že ju nemôžu hrať. To znamená, že majú stiahnutú nehrateľnú hru, za ktorú zaplatili a ktorú nemôžu vrátiť.“

Bethesda tak čelí niečomu, čo v Amerike volajú „class-action lawsuit,“ kde bude právnická spoločnosť zastupovať skupinu nespokojných hráčov.

Zdroj: spieltimes.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk