EA splnila sľub: Zverejnila pravdepodobnosti v lootboxoch vo FIFE

EA splnila sľub: Zverejnila pravdepodobnosti v lootboxoch vo FIFE

 

Autori futbalovej série FIFA to prezradili prostredníctvom blogu.

Ak chcete odteraz vedieť, aká je šanca, že získate vysokohodnoteného hráča v balíčkoch FIFA Ultimate Team, tak vo FIFE 19 už budete mať tú možnosť.

Pri každom balíčku si po novom budete môcť otvoriť obrazovku, ktorá vám ukáže pravdepodobnosti toho, aké hodnotenie hráčov môžete získať. Napríklad, ak otvárate Premium Gold Pack, ktorý stojí 7500FUT Coins alebo 150 FIFA Points (čo je asi 1,5€) máte 100% šancu že získate minimálne jedného hráča s hodnotením 75+, 20% šancu že získate aspoň jedného hráča s hodnotením 82+ a 4,5% šancu že získate hráča s hodnotením 84+.

Tieto pravdepodobnosti sú nastavené samotnými autormi hry a budú sa samozrejme v jednotlivých verziách balíčkov líšiť. Autori taktiež prezradili, že táto pravdepodobnosť je vyrátavaná na každé otváranie balíčka samostatne. To znamená, že to, že otvoríte 100 balíčkov neznamená, že automaticky získate 20 hráčov s hodnotením 82+.

Uvidíme však, či táto transparentnosť zachráni lootboxy v takýchto hrách. Pretože podľa posledných informácií sa nad nimi zmráka.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk