V akčnej hre Devil’s Hunt budú anjeli a démoni bojovať o osud sveta

V akčnej hre Devil’s Hunt budú anjeli a démoni bojovať o osud sveta

 

Bude to ďalšia pecka od našich slovanských bratov Poliakov?

1C Company ohlasuje novú, nábožensky orientovanú hru Devil’s Hunt. Nebojte sa, nebude to simulátor modlenia, bude to poriadny akčný nárez o neľútostnom boji medzi anjelmi a démonmi snažiacimi strhnúť osud sveta na svoju stranu. A že to nebude žiadna sranda, vám napovie aj prvý trailer.

Z preview článku PC Gameru sa dozvedáme, že to bude hra silno založená na príbehu o Desmondovi prenášajúcom nás cez rôzne prostredia ako peklo, moderné USA, či prastaré mesto. Hra okrem deštrukcie bude ponúkať aj hlavolamy, hoci ich štýl priblížený ešte nebol. Zaujímavosťou je, že tvorcovia plánujú spraviť z hry celú sériu. Určite je treba ešte pripomenúť, že za celou hrou stojí spisovateľ Paweł Leśniak, ktorý najprv napísal svoj román Równowaga a následne sa ho rozhodol pretvoriť do hry.

Zábery z rannej verzie hry

Hrateľnosť bude zameraná na melee súboje s mnohými combami a skillmi a tiež mágiou. Vývojári zatiaľ nevedia akú veľkú rolu zohrajú schopnosti v samotnom príbehu, no rozhodne chcú, aby si hráči mohli vystavať štýl hlavnej postavy na svoj obraz. Budeme si teda môcť distribuovať bodíky skillov rôznorodo a bez obmedzení, pričom si ich budeme môcť aj bez problémov prerozdeliť. Týmto budeme môcť experimentovať s rôznymi kombináciami.

Bohužiaľ, príbeh bude plne lineárny a nebudeme sa môcť pridať ani k jednej strane a rozhodovať tak o osude sveta. Jediné, v čom sa budeme môcť rozhodnúť, je výber skillov. Budeme môcť využívať buď démonické alebo anjelské schopnosti.

Devil’s Hunt by mal vyjsť budúci rok na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk