• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Escape from Tarkov sa dočká veľkej aktualizácie: Pribudnú šéfovia SCAV frakcie či dymové granáty
Escape from Tarkov sa dočká veľkej aktualizácie: Pribudnú šéfovia SCAV frakcie či dymové granáty

Escape from Tarkov sa dočká veľkej aktualizácie: Pribudnú šéfovia SCAV frakcie či dymové granáty

 

Hardcore simulácia Escape from Tarkov sa už čoskoro dočká veľkej aktualizácie.

Štúdio Battlestate Games nám priblížilo zoznam zmien a noviniek v chystanej aktualizácii 0.9, ktorá má opäť priniesť veľké množstvo úprav, nových predmetov a samozrejme aj opráv veľkého množstva chýb. Hlavnou novinkou má byť predovšetkým implementácia šéfov odboja. Ako prvý príde na rad Dealmaker, ktorého revírom budú ubytovne a čerpacia stanica na mape Customs. V zásade pôjde o efektívnejšieho člena SCAV frakcie, ktorý svoj boj nevzdáva len tak a poriadne vám zavarí.

Novinkou sú aj flashbang a dymové granáty, ktoré v podobne ladených taktických simuláciách vedia zamiešať kartami. Majitelia NVIDIA kariet sa môžu konečne tešiť na implementáciu funkcie NVIDIA Highlights, takže už o svoje akcie, hodné publikovania na sociálnych sieťach, len tak neprídete.

Boli pridané aj nové platené (formou hernej meny) východy na mapách Interchange a Customs. Zmien sa taktiež dočkali aj rôzne kontajnery (skrine, bedne, zásuvky, atď) v lokáciách Factory, Woods či Customs. Vylepšený bol aj anti-cheat  systém a taktiež samotná optimalizácia hry. Prípadné zamŕzanie hry a jej pády by mali čoraz vzácnejšie.

Zoznam zmien je obrovský, hlavne ak ide o množstvo pridaných predmetov, zbraní a rôzneho vybavenia. Celý tento zoznam nájdete na oficiálnom česko-slovenskom webe hry. Samotný patch by mal byť k dispozícii v priebehu niekoľkých dní.

Zdroj: vlastný, battlestate games

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk