Star Citizen má 190 miliónov a žalobu z krku

Star Citizen má 190 miliónov a žalobu z krku

 

Star Citizen sa zapíše do dejín ako najväčší crowdfunded projekt v dejinách. O tom asi nie je pochýb. No číslo stále rastie.

Momentálne sa autori pochválili, že množstvo vyzbieraných peňazí prekročilo 190 miliónov $, čo je suma, za ktorú by sa nemuselo hanbiť ani hollywoodské štúdio pri príprave filmu. Túto sumu vyzbierali dva milióny hráčov, čo znamená, že priemer je 93$ na hráča. 

No aj napriek stále rastúcej sume a faktu, že 200 miliónov pravdepodobne padne do konca tohto roka, ani tento titul sa nevyhýba kontroverziám. Pred niekoľkými dňami autori upravili podmienky používania, kde po novom nastavili možnosť vrátenia peňazí do 30 dní od kúpy, čo je obrovská zmena, pretože predtým bola doba možnosti vrátenia 18 mesiacov.

Jeden z užívateľov firefly212, ktorý v hre utopil viac ako 4500$ zažaloval tvorcov hry, CIG/RSI za to, že mu odmietli vrátiť peniaze napriek tomu, že jeho nákupy boli spravené predtým, ako autori hry zmenili podmienky vrátenia peňazí. Bohužiaľ firefly212 súdny spor prehral a Cloud Imperium Games tak nemusí vyhovieť jeho žiadosti o vrátenie peňazí.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk