Čo ďalej pre tvorcov Skyrimu?

Čo ďalej pre tvorcov Skyrimu?

 

Asi veľmi dobre viete, že hlavnými vývojármi Falloutu 76 nie je hlavné štúdio Bethesdy v Marylande, ale štúdio v Austine. Na čom teda pracuje Todd Howard a jeho skupina?

Vieme, že štúdio pracuje na novom Elder Scrolls, no ešte predtým uvidíme ich novú IP Starfield. O ktorej nevieme...prakticky nič. Akurát to, že je to prvá nová IP pre štúdio po 25 rokoch a taktiež, že je určená ako hra pre ďalšiu generáciu a že pôjde o sci-fi hru.

Todd Howard nám niečo málo prezradil. „Ďalšia generácia pre nás znamená dve veci. Znamená to hardvér a znamená to aj softvér, čiže hrateľnosť – teda to, čo ďalšia generácia epických RPG pre jedného hráča znamená pre nás.

„To čo budujeme je niečo čo zvládne budúca generácia hardvéru. Myslíme veľmi dopredu, no to aké budú hardvérové požiadavky a čo bude môcť taká hra fungovať na súčasnej generácii, to je zatiaľ priskoro povedať.“

Bude to však RPG na štýl predchádzajúcich hier od Bethesdy? „Nechcem hovoriť áno alebo nie, pretože neviem čo to pre vás bude znamenať. Je to iná hra, no keď si sadnete a budete ju hrať tak rozpoznáte, že je to hra od nás, lebo bude mať našu DNA.

Howard okrem toho prezradil, že na hre sa pracuje od dokončenia Fallout 4 v jeseni 2015, no myšlienku tejto hry majú v hlavách už od roku 2004. Taktiež sme sa dozvedeli, že Starfield je už v hrateľnej podobe.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk