Battle Royale v štýle Mad Max

Battle Royale v štýle Mad Max

S Battle Royale hrami sa roztrhlo vrece. Bandwagon, ktorý vytvorili PUBG a Fortnite je obrovský a chytajú sa ho aj také značky ako Call of Duty. A nielen veľké značky.

Z ničoho nič sa zjavilo štúdio Unbroken Studios a predstavilo hru Fractured Lands. Názov štúdia je neznámy, ale je zložené z bývalých vývojárov hier ako Battlefield, Call of Duty a Medal of Honor, takže určite ide o skúsených vývojárov.

V hre nájdeme klasické prvky ako zmenšujúci sa hrateľný priestor, no autori priniesli aj svoje vlastné prvky, ktoré hru odlíšia od konkurencie. Autá sú totiž veľmi dôležité, dokonca rovnako dôležité ako zbrane. Inšpirácia Mad Maxom je zjavná.

„Fractured Lands predstavuje našu vášeň pre tento žáner a využíva naše skúsenosti pri vývoji najlepších FPS na svete na to, aby sme priniesli niečo inovatívne a intenzívne,“ prezradil CEO štúdia Paul Ohanian.

„Máme mnoho vecí týkajúce sa obsahu, vlastností a módov, ktoré chceme postupne implementovať, no hlavne chceme, aby hráči využili možnosť zapojiť sa do bety a priamo ovplyvniť vývoj.“

Zapojiť do bety sa môžete prostredníctvom oficiálnej stránky. Hra následne vyjde v lete v Steam Early Access.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk